FK Meteor Praha VIII – Jižní Město Chodov (muži)     7 : 1   ( 4 : 1 )

V sobotu jsme odehráli poslední zápas ve skupině s mužstvem Chodova, které ve své soutěži B třídy je aktuálně na posledním místě.  Bohužel se na tento zápas tým soupeře nesešel v potřebném počtu a byl tedy nucen od začátku hrát o jednoho hráče méně, což se projevilo na průběhu zápasu. V poločase skončil vinou zranění další hráč.  Po dalších třech našich gólech během 10 minut v druhém poločase stav nevydržel gólman soupeře a odešel ze hřiště. Tímto nedohraný zápas skončil. Tímto vítězstvím jsme si zaručili první místo ve skupině a čeká nás finálový zápas s Admirou Praha U 19.

Sestava: Lončák(Šanda)- Podzimek, Hrubý, Bobek, Špaček(Veselý)-Bím, Kotě, Nečas, Mašek(Fiala Michal)- Jarovský, Fiala Matěj
Góly: 2x Fiala Matěj, 2x vlastní, Kotě, Jarovský,Bím