ŘEDSTAVOVALI JSME SI, ŽE PROTI LÍDROVI ŽÁKOVSKÉ DIVIZE BUDEME MOCI NASTOUPIT V CO NEJSILNĚJŠÍM SLOŽENÍ A ŽE SI VYZKOUŠÍME URČITÉ VARIANTY. BOHUŽEL NÁM CHYBĚLO 6 HRÁČŮ A TAK JSME OPĚT SPÍŠE IMPROVIZOVALI.

ÚSTÍ BYLO V PRVNÍM POLOČASE LEPŠÍ, ALE MY JSME ŠLI DO VEDENÍ BRANKOU MAXE KLÍMY. VÝKON BYL MDLÝ, NEDYNAMICKÝ, NEZÁŽIVNÝ. VE DRUHÉM POLOČASE JSME SE ZLEPŠILI A 20 MINUT HRÁLI VELMI SLUŠNĚ, KUPODIVU TO BYLO ZASE ÚSTÍ, KTERÉ KRÁSNOU STŘELOU VYROVNALO. MY JSME MĚLI TŘI JASNÉ BRANKOVÉ PŘÍLEŽISTOSTI, DVĚ Z TOHO DAVID PIJÁK, KTERÉMU SE PODAŘILO MINOUT I PLNĚ ODKRYTOU BRANKU SOUPEŘE. UTKÁNÍ SE ROZHODLO JIŽ PO HRACÍ DOBĚ, KDY PLATILO “NEDÁŠ- DOSTANEŠ”, NEJDŘÍVE JSME MĚLI VELKOU ŠANCI MY, KTEROU ZACHRÁNIL BRANKÁŘ ÚSTÍ A PO NÁSLEDNÉM BREJKU A ŠPATNÉ ČINNOSTI NAŠICH OBRÁNCŮ TO BYL SOUPEŘ, KTERÝ BYL NAKONEC ŠŤASTNĚJŠÍ.

NEBYLI JSME SPOKOJENI S ÚVODEM UTKÁNÍ, KTERÉ PŘIPOMÍNALO UTKÁNÍ SE SOKOLOVEM, KDY JSME NEHRÁLI DOSTATEČNĚ INTENZIVNĚ, NEDŮRAZNĚ, CELKOVĚ VELMI VLAŽNĚ. POTÉ JSME ČÁSTEČNĚ SPOKOJENI, Z JEDNOTLIVCŮ BYCHOM VYZDVIHLI JAHYHO, GILBYHO A MAXE, KTERÝ SE STÁLE VÍCE OSMĚLUJE VE STARŠÍ KATEGORII.

FK METEOR VII- ÚSTÍ NAD LABEM  1:2 (1:0)

BRANKA: MAX KLÍMA

HRÁNO: HROBCE U ROUDNICE NAD LABEM