Ve finále ZL Motorletu jsme přivítali domácí tým. Do zápasu jsme šli s jediným cílem a to vyhrát. Utkání jsme začali skvěle a prvních dvacet minut jsme hráli tak jak jsme si řekli. Kluci se snažili o kombinační fotbal a míč jsme měli častěji na kopačkách.Konec poločasu nám nevyšel,soupeř převzal iniciativitu  a také nás za tuto aktivitu potrestal. Druhou půli jsme začali skvěle,odskočili jsme soupeři o dvě branky a vypadalo to s námi dobře. Bohužel jsme opět nedokázali utkání definitivně zvrátit a zahazovali šance!Soupeř dvě minuty před koncem snižuje na rozdíl jediné branky. A to je přesně ono,kdy místo,abychom zápas dohráli vklidu,tak jsme se ještě o výsledek báli.Na koncovce musíme zapracovat,jelikož neproměňvání šancí nás provází dlouhodobě.  Zimní ligu jsme vyhráli s bilancí 8výher a 2prohry,klukům patří velké dík!!

Motorlet-Meteor 3:4(2:2)
Góly – 7′Kupka,14′Pešek,33′Dlabač,42′Winter