VELMI DOBRÉ UTKÁNÍ JSME ODEHRÁLI JAKO POSLEDNÍ V ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ. PŘIHLÍŽEJÍCÍM DIVÁKŮM SE UTKÁNÍ MUSELO LÍBIT, PROTOŽE OBĚ MUŽSTVA HRÁLA VELMI DOBRÝ FOTBAL A BYLO NA CO KOUKAT. UTKÁNÍM JSME UKONČILI TRÉNINKOVO-ZÁPASOVÝ BLOK, KTERÝ NAHRADIL PLÁNOVANÉ SOUSTŘEDĚNÍ V ROUDNICI NAD LABEM, KTERÉ JSME MUSELI KVŮLI ŠPATNÉ HRACÍ PLOŠE A ZIMNÍMU POČASÍ ZRUŠIT.

JSME SPOKOJENI S PŘÍSTUPEM VŠECH HRÁČŮ, AČ NĚKTEŘÍ OČIVIDNĚ JEŠTĚ TAHALI NOHY ZA SEBOU. INTENZITA BYLA OPROTI PŘEDEŠLÝM ZÁPASŮM V POŘÁDKU, ORGANIZACE SE VÝRAZNĚ ZLEPŠILA, TAKŽE JSME DNES SPOKOJENI. MUSÍME VŠAK V TÝDNU JEŠTĚ ZAPRACOVAT NA SOUHŘE PŘEDEVŠÍM V ORGANIZACI HRY V DEFENZIVNÍ ČINNNOSTI, PROTOŽE NÁS ZA TÝDEN ČEKÁ SOUPEŘE JEDEN Z NEJTĚŽŠÍCH, HRADEC KRÁLOVÉ.

VŠECHNY HRÁČE MŮŽEME POCHVÁLIT, NELZE VŠAK JEŠTĚ VÍCE VYZDVIHNOUT JAHYHO, KTERÝ BYL VŠUDE. NA STRANĚ JAKO “MARCELO” A VE STŘEDU HŘIŠTĚ “MAKELELE”.

FK METEOR VIII- FC TEMPO 3:1 (2:0)

BRANKY: KLÍM MAX 2X, MOTYČKA