FK Meteor Praha VIII – FC Sellier&Bellot Vlašim   4 : 0  ( 3 : 0)

V prvním jarním kole jsme přivítali mužstvo Vlašimi. Do zápasu jsme vstoupili výborně a již v první minutě jsme se dostali do vedení gólem Matěje Fialy.
V páté minutě jsme vedli již o dvě branky když se opět trefil Matěj Fiala. Brzké vedení nás ukolébalo a i soupeř si vytvořil brankovou příležitost, kterou perfektně zlikvidoval brankář Šanda. Do poločasu jsme vstřelili třetí branku po pěkném úniku Bíma. Druhý poločas byl z obou stran průměrný a zápas se pouze dohrával.
Nám se podařilo vstřelit čtvrtou branku Albertem Jarovským. Náš výkon snesl přísnější měřítko pouze v prvních třiceti minutách a toho se musíme do příštích zápasů vyvarovat.

Sestava: Šanda – Hrubý, Bobek, Kubík, Špaček – Bím ( 75 Veselý), Nečas, Kotě, Mašek ( 65 Fiala Michal) – Jarovský, Fiala Matěj ( 87 Čížek)

Góly: 2x Fiala Matěj, Bím, Jarovský
Autor článku: Pavel Bobek