Zimní ligy mládeže na Meteoru:

Tento víkend posledními zápasy skončily  zimní ligy v našich areálech na Bedřichovské a v Libni. V pěti kategoriích za účasti 38 mužstev z Prahy a Středočeského kraje proběhlo od listopadu 2017 do března 2018 přes 130 utkání.
V elitních kategoriích, “Memoriálu Karla Tůmy” zvítězil ve starších žácích U-15 Motorlet před Meteorem a V.Žižkov a v U-14 se z výhry radovala Admira před Motorletem a Vyšehradem. Nejlepšími střelci se stali Marek Coufal z Vyšehradu (U-15) a Aleš Čermák z Admiry (U-14).
Neméně zajímavá utkání probíhala i v dalších kategoriích, která se hrála v Libni. Ve starších žácích zvítězili Kralupy před Pragou a Vršovicemi, kdy o vítězi rozhodovala až mini tabulka vzájemných utkání. V kategorii mladších žáků jednoznačně vyhrála V.Žižkov před Nymburkem a domácím Meteorem. A v nejmladších, SPř hrající 7+1, dominovala obě mužstva Meteoru, za kterými skončili Hovorčovice. Nejlepšími střelci se stali Sebastián Weis z Pragovky (SŽ), Pavlo Bucko z Meteoru (MŽ) a Vilém Holinka z Hovorčovic (SPř).
Poděkování patří  hráčům a trenérům všech mužstev a rodičům, kteří vytvořili perfektní atmosféru a za rok se na Vás těšíme opět na Meteoru.
Celkové pořadí a výsledky všech utkání včetně střelců naleznete na našem webu v sekci turnaje.