16.kolo ČL SD U19 pátek 9.3. 2018 11:00 UMT Rynholec

SK Kladno – METEOR VIII 3 : 0 ( 0 : 0 )

Prohra na úvod

V 16. kole jsme se střetli s posledním mužstvem tabulky mužstvem SK Kladno. Vstup do soutěžních utkání se nám nevydařil, potýkáme se s nedostatkem hráčů . V úvodu utkání jsme drželi míč, soupeř v bloku čekal na naše akce, přesto jsme si vytvořili dvě šance které jsme neproměnili. Domácí pozorně bránili a hráli maximálně jednoduše. V 10. minutě jsme šli po žluté kartě M. Beneše do desíti. Na konci oslabení se v 19.minutě zranil P. Žáček, kterého vystřídal D. Novák. Ten nemohl pokračovat v zápase, od 46. minuty nastoupil M. Hrnčíř. Ve druhém poločase jsme utkání nezvládli, chyběla nám bojovnost, kompaktnost, nasazení a důraz před brankou domácích. V 61. minutě se domácí ujali vedení Mráčkem po naší chybě na pravé straně. Po zbytečném faulu v 65. minutě jsme inkasovali podruhé, hlavní uznal branku Holuba na pokyn pomezního. V 83. minutě po souboji ve vápně a následné penaltě zvýšil Procházka na 3 : 0 pro domácí. V 90. minutě neproměnil penaltu T. Přibyl. Zklamání, úvod soutěže jsme si představovali jinak, musíme se lépe vyrovnat s nepřízní a více se prát o výsledek.

Branky : 61. Mráček, 66. Holub, 83. Procházka

Sestava : Vondráček, Hruška, Kaličiak, Macháč, Kubík, Hudousek, Žáček, Beneš, Slavata,Přibyl,Pouzar

Náhradníci : Mareš, Nečas, Novák, Hrnčíř, Cabanov,

Střídání : 19. Novák – Žáček