16.kolo ČL SD U 17 pátek 9.3. 2018 13:15 Rynholec, UMT

SK Kladno – METEOR 0 : 1 ( 0 : 0 )

Výhra na Kladně

V prvním jarním kole jsme se střetli se třetím mužstvem tabulky U17 mužstvem SK Kladno. Od začátku zápasu jsme hráli aktivně, dařila se nám kombinační hra. Vypracovali jsme si několik dobrých příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Ve druhém poločase jsme tlak ještě vystupňovali. V 55. minutě odstoupil zraněný J. Král, kterého nahradil R. Kalinov. V 57. minutě jsme vstřelili vítěznou branku. Prodloužený míč trefil nechytatelnou střelou z hranice velkého čtverce J. Novotný. Do konce zápasu jsme soupeře přehrávali , kontrolovali průběh hry a vypracovali další šance, ale koncovka postrádala klid a přesnost.

Sestava : Kincl, Chaloupka, Petrouš, Hobzík, Vlach, Veleba, Greguš, Král, Němec, Novotný, Polívka

Náhradníci : Kalinov, Jiroušek, Doležal

Střídání : 55. Kalinov – Král