FK METEOR PRAHA – ABC BRÁNÍK
29 : 9

V sobotu 7.4.2018 nás čekalo 1.mistrovské utkání v jarní části, které už dlouho s natěšeností netrpělivě vyhlížíme. Náš společný cíl je jasný, pokusit se všechny zápasy zvládnout a celou soutěž vyhrát, jelikož víme, že sílu na to máme. Soupeřem je Bráník, s kterým jsou vzájemné zápasy velmi kvalitní a vyrovnané, tudíž čekáme náročný zápas. Hraje se za krásného počasí a skvěle připravené trávě, takže podmínky k zápasu jsou výborné. Kluky hecujeme a nabádáme, že pokud budou v zápase makat jako celou přípravu a hrát jak umí, tak nám vítězství neuteče. Od začátku na jedné půlce hřiště dominujeme a na druhé je boj vyrovnaný. V polovině zápasu se role prohodí. Výsledkově soupeři postupně utíkáme, hru kontrolujeme a je jasné, že dnes je vítězství NAŠE. Klukům děkujeme za poctivý výkon, výborný týmový přístup a poklidnou výhru. Nadále jedeme s pokorou a respektem, poctivou prací v tréninku, abychom se mohli radovat i v dalším utkání. Velké DÍKY patří i rodičům za příjemnou podporu !!

Filip Kracík, Tomáš Novák U11