TJ BŘEZINĚVES – FK METEOR PRAHA

5 : 7
V neděli 15.4.2018 jsme zavítali na půdu Březiněvse, kde nás čekal zápas na jedno hřiště na krásné travičce. Od začátku zápasu jsme lepším týmem, ale opět díky našemu špatnému zakončení se soupeř dostavá do dvou brankového vedení. Kluky o pauze nehaníme, snažíme se je namotivovat, že je jen otázkou času, kdy dáme první branku a zápas se zlomí. Daří se, zápas otáčíme, ale soupeř po našich individuálních chybách vyrovnává a do poslední čtvrtiny jdeme za vyrovnaného stavu 4:4. Kluky ještě více hecujeme a věříme, že zápas zvládneme. Ačkoliv opět vraždíme spousta šancí, tak dáváme dvě krásné branky a zápas tím zlomíme v náš prospěch. Soupeře chválíme za bojovný výkon, nedal nám nic zadarmo a kluci ze sebe museli vydat to nejlepší. Za to jim DĚKUJEME. Díky patří i rodičům za podporu po celý zápas.
                                                                          SLAVOJ PODOLÍ – FK METEOR PRAHA
                                                                                                        5 : 23
V druhém dnešním zápase, nás v odpoledních hodinách čekal soupeř z Podolí. Do zápasu jdeme v jasné roli favorita a to chceme na hřišti jednoznačně potvrdit. Začátek zápasu je náš, soupeři nepujčíme míč, hraje se převážne na polovině soupeře, ale branek zase mnoho nevidíme. Achjo ty naše šance!!! Bohužel se někteří hráči přizpůsobují vlažnému tempu soupeře, málo pohybu, málo kombinace a jelikož kluci vědí, že jim to dnes stačí, tak jim to vydrží po celý zápas. Přizpůsobit se soupeře je nejhorší věc. Zápas celkově zvládáme, představovali jsme více vstřelených branek a lepší výkon. V příštím zápase v DERBY proti Admiře to musí být jiná jízda. Klukům děkujeme za výhru a rodičům za podporu.
Filip Kracík, Tomáš Novák U11