V 15.kole ŽL nás čekalo derby. Doma na trávě jsme přivítali borce z Vyšehradu. Očekávali jsme težký zápas a taky dvě třetiny byly vyrovnané. První třetinu jsme začali nervózně,přesto se nám povedlo jít v 6.minutě do vedení. Vypracovali jsme si řadu šancí, které jsme nebyli schopni proměnit. Bohužel soupeř trestá  po chybě v komunikaci a vyrovnává. Druhá třetina gól nepřinesla,i přes řadu dalších šancí. Měli jsme více ze hry,ale koledovali jsme si. Těch neproměněných šancí bylo hodně..Do třetí třetiny jsme se ještě více nahecovali,a hned na začátku přišla odměna a zasloužené vedení. Od tohoto okamžiku jsme byli na hřišti pánem a soupeře do ničeho nepustili. Dnešní výkon nám udělal radost,předvedená hra a i řada kombinačních akcí,kluci se snažili a vítězství chtěli urvat. Góly našeho kapitána Vadyma Butska byly výstavní. Vítězství bylo zcela zasloužené. Makat ale musíme dál!:-)
FK Meteor Praha VIII – Slavoj Vyšehrad 7:1(1:1,0:0,6:0)
Góly – 6′ a 69′ Jan Vlček,62′ Kupka,76′ a 82′Butsko,85′ Šindelář, 87′ Švejnoha – 24′ Adam Gruntorád
Po sobotním vítězství jsme chtěli urvat tři body i v Pražském přeboru. Začátek první poločasu nám vychází skvěle a v 9. minutě vedeme 3:0. Přidáváme další góly a o vítězi nebylo pochyb. Kluci hráli ve velké pohodě a zápas si užívali. První poločas jsme ovládli jasně – 10:0. Ve druhé půli si hráči zkusili i jiné posty než jsou zvyklí. Přesto přidáváme další góly. Jsem rád, že jsme zvládli utkání udržet s nulou. Navázali jsme na sobotní úspěch, jednoznačně a zaslouženě jsme zvítězili.
FK Meteor Praha – SC Xaverov H.Počernice 15:0(10:0)
Góly – 5′ a 53′ Matěj Soukup,9′ Šindelář,14′ Matěj Dvořák,19′ Denis Bláha,8′, 34′, 48′,56′ Jiří Hladký,27′,29′ a 33′ Tomáš Novotný,
32′ Šimon Sýkora,37′ a 41′ Adam Švejnoha
Zdeněk Kotulan