FK METEOR PRAHA – FK ADMIRA PRAHA
34 : 3

Derby s Admirou bylo na pořadu v sobotu odpoledne 21.4.2018 za krásného počasí na domácí půdě. Zápas s tímto tradičním soupeřem bývá vždy velmi vypjatý a vyhecovaný. Tentokrát je ale od začátku utkání jasné, kdo tento zápas ovládne a zvítězí. Na obou hřištích, je to hra na jednu bránu, kdy nám opět už v druhém zápase stačí výkon na půl plynu. Mrzí nás zbytečné obdržené 3 branky, zápas jsme chtěli odehrát na nulu. Tyto zápasy nám bohužel nic moc nedají, ale i tak máme velikou radost nad jednoznačným vítězstvím proti našemu rivalovi. Naše myšlenky už míří k nadcházejícímu utkání, kdy se utkáme s tím nejlepším v naší soutěži a tím je Xaverov. Bude to zápas o první místo v tabulce a my se na něj musíme na 100% připravit. Pro vítězství uděláme vše. Děkujeme rodičům za dnešní podporu po celý zápas.

Filip Kracík, Tomáš Novák