SC XAVEROV – FK METEOR         5 : 22

Nikoliv o víkendu, ale o svátku 1.5.2018 jsme sehráli důležité utkání s Xaverovem, který patří k nejlepšímu v naší soutěži a domácí utkání už dva roky neprohrálo. Oba týmy měli před vzájemným zápasem stejný počet bodů na špičce tabulky, tudíž se dál očekávat vyrovnaný a vyhecovaný boj. Kluci jsi velmi dobře uvědomují o co, dnes hrají a v kabině je před zápasem cítit velké soustředění a odhodlání. Od začátku k zápasu přistupujeme jak máme, kluci jezdí po zadku, kontrolujeme hru a obě party na svých hřištích vedou. To nám vydrží po celý zápas, soupeři povolujeme pouhých pět branek a to je neskutečná práce celého týmu. Dnes jsme se opět skvěle semkli jako tým a opět se potvrdila naše tvrdá a poctivá práce v tréninku. Na kluky jsme velmi pyšný, jsme opět blíže našemu cíly. V neděli nás čeká další velmi náročné a důležité utkání proti Dukle, které toho hodně dlužíme a musíme se na něj připravit úplně stejně. Veliké díky patří i rodičům, kteří nám dnes připravili domácí atmosféru, bez vás by to nešlo.
Filip Kracík, Tomáš Novák U11