FK METEOR PRAHA – SK DOLNÍ CHABRY   7 : 3

V sobotu 5.5.2018 jsme sehráli další utkání v soutěži na jedno hřiště, tentokrát doma s Chabry. Soupeř předvádí slušný výkon a první polovinu zápasu nás velmi trápí. Náš výkon je ospalý, pomalý a za stavu 1:1 musí přijít důraznější domluva. Od druhé poloviny zápasu se výkon zlepšuje, více běháme , soupeř fyzicky odchází a začínáme dominovat. Jak je naším zvykem, branky soupeři darujeme a naopak spalujeme opět spoustu šancí. Zápas zvládneme dovést do vítězného konce a radujeme se tak z dalšího vítězství. Další utkání bude opět náročné a musíme se na něj důkladně připravit. Děkujeme rodičům za podporu.
                                                                          FK METEOR PRAHA – FK DUKLA JM   24 : 13
Další veliký zápas byl na programu 6.5.2018 za krásného počasí na domácí půdě proti Dukle. Soupeř je v tabulce o dvě příčky za námi a určitě to tak nechtěl nechat. Všichni si pamatujeme poslední vzájemný zápas, kdy neštastně o branku prohráváme, tudíž cíl pro dnešní zápas byl jasný a to soupeři porážku vrátit i z úroky. Víme, že Dukla hraje velmi nepříjemný styl fotbalu, hodně silový a od brankáře dlouhé nakopáváné míče. Celý zápas probíhá skoro stejně, na jednom hřišti jasně dominujeme a suverénně vyhráváme, na vedlejším hřišti je boj vyrovnaný. Zápas nás stojí hodně sil, soupeř nám nedá nic zadarmo, panuje vedro, ale připisujeme si opět další sladké vítězství. Výkony některých hráčů nebyli úplně optimální, bohužel klukům nešli nohy, ale i tak jsme to společně zvládli. Jsme velmi štastný, že jsme velice úspěšně zvládli náročný týden a dále jedeme bez ztráty bodu. Příští kolo nás čeká tradiční soupeř z Motorletu, s kterým jsou zápasy vždy velmi náročné a pro další úspěch uděláme maximum. Děkujeme rodičům za podporu po celý zápas.