FA PRAHA – METEOR    6:34

Dnešní mistrovské utkání jsme odehráli proti klukům z fotbalové akademie na Proseku. Náš dnešní soupeř se ukázal jako velmi kvalitní protivník a rozhodně nám cestu za další výhrou nechtěl ulehčit.Což bylo samozřejmě ku prospěchu kvality zápasu, jelikož jsme museli ukázat vše co jsme se zatím naučili. A po pomalejším rozjezdu, kdy první čtvrtina zápasu byla velmi vyrovnaná jsme po zbytek zápasu předváděli opravdu kvalitní hru , na kterou bylo  radost pohledět. Kluci si v praxi ověřili, že když hrají kolektivně a snaží se dělat to co jím trenéři radí, bude jen velmi málo celků, kteří této hře budou stačit. Dnešní zápas trenéři označili herně společně s utkáním na Xaverově jako nejpovedenější. Všichni kluci , kteří k dnešnímu utkání nastoupili zaslouží velkou pochvalu. Udělali velkou radost trenérům, rodičům, dědečkům, babičkám a příznivcům týmu . Bylo vidět, že si zápas užili a tak by to mělo vypadat.
Poděkování patří i našim fandům. ;-)
Sestava : Dolák, Luksík, Němčík, Volf, Kozler, Špak, Bican, Kohl, Osladil, Kratochvíl, Chodura, Mojžíš, Sazama, Tvrdý, Laštůvka, Dvorník.
Článek : Pavel Žáček