FKM – Teplice (U14)     0:0     (na penalty 3:4)

proměnil Oswald, Liška, Zemánek

Sestava: Brejcha (36min Trhlín) – Oswald, Martínek, Kosina, Hubička – Oliva(68.min. Žára), Pik, Vlček (50min. Liška), Zelenka (36min. Plašil), Ságner (48min. Bradáč), Klíma (49min. Zemánek)

Do zápasu se silnými Teplicemi jsme vstoupili dobře a povedlo se nám vytvořit první šanci, kde se nám povedlo prokombinovat z pravé strany až na do vápna kde zakončil po individuálním uvolnění zakončil Adam Zelenka. Další důležitý moment byl nádherný zákrok Kuby Brejchy, který vytáhnul opravdu povedený přímý kop. Dále se do zakončení dostali Pik, Vlček. Za první půli spokojenost.

Do druhé půle lépe vstoupili Teplice, ale opět dobrý zákrok našeho brankáře, tentokráte Tomáše Trhlína. Postupem času se Teplice dostávali do tlaku ale čest našim klukům, který se nevzdali a bojovali až do konce, čehož si nejvíce vážim. Ale i v druhé půli jsme se dostali několikrát do zakončení: Pik, Liška.

Jsem strašně rád a jsem na kluky hrdej, jak to dneska odjezdili, odmakali!!  Dokázali si, že můžou hrát s kýmkoli. Je potřeba zmínit hlavně týmový výkon. Kluci si sáhli na konci zápasu na dno a za to jim byl odměnou zasloužený potlesk diváků a dobrý pocit z odvedené týmové práce, budiž to další stimul do tréninků. Bohužel, nás všechny mrzí zranění Lukáše Olivy, který podal velmi dobrý výkon. Doufáme Luky, že se Ti brzo uleví a těšíme se na tvůj návrat!!