Tenhle výsledek strašně mrzí, když pominu, že nás v úvodu dvakrát podržel brankář, tak jsme si dnes rozhodně nezasloužili prohrát. V prvním poločase byli sice hosté lepší, ale ve druhém, si myslím, že se to otočilo. Bohužel z ničehonic vstřelil štastnou branku soupeř. My jsme měli minimálně tři velké brankové příležitosti, ale ani jednu jsme nedokázali využít. Největší zhatil hostující brankář konečky prstů Růžovi.  V závěru hosté zvýšili na 2:0 do prázdné branky, kdy jsme všechny hráče vysunuli na standardku a Škoďák trefil, pravděpodobně do ruky hráče stojícího ve zdi.

Našim hráčům toho nemám příliš co vytknout, krom těch neproměměných šancí odehráli utkání velmi dobře. V prvním poločase nás srážela přechodová fáze a finální přihrávka. Za mě jsme odehráli naprosto vyrovnané utkání s “akademií Ústeckého kraje” a prvoligovým mužstvem. K velkému úspěchu jsme měli velmi blízko, ale dnes se to nepodařilo. Máme ještě dvě možnosti, kdy získat potřebné dva nebo tři body. Ještě musíme v závěru soutěže máknout a dotáhnout sezonu do úspěšného konce.

Na závěr bych pochválil r. 2004, který pod Márovým vedením dosáhl na bod po velmi dobrém výkonu a obrovským nasazením v utkání.

Hráči utkání: 1/ Jahoda, 2/ Kořán, 3/ …

FK Meteor VIII- FK Teplice 0:2 (0:0)

Sestava: Kořán; Laurinsen- Kupka- Fodor- Matys (65´Piják); Škoda- Jahoda; Klíma M. (41´Klíma V.)- Motyčka- Růžička (65´Tejnický); Kasal (56´Valenta)