FK METEOR PRAHA – FK MOTORLET       11 : 3

V sobotu 12.5.2018 jsme v brzké ráno přivítali na domácí půdě protivníka z Motorletu. Jelikož máme ze soupeřem dobré vztahy, v týdnu je kontaktujeme, zda-li si nechtějí zahrát ve formátu 7+1, což soupeř oceňuje a souhlasí. Oba týmy čeká příští sezonu na tento formát žákovská liga, tudíž je to další skvělá prověrka pro oba. Domluvili jsme se na hrací čas 3×20 min. Začátek zápasu je od nás slabý, děláme hlavně v obraně zbytečné chyby, jsme daleko od sebe a propadáváme při dlouhých balonech, je to i díky tomu, že jsme to déle nehráli. Celkově je první třetina hodně vyrovnaná, ale i soupeř chybuje a my jdeme do vedení 3:1. O přestávce si vytkneme chyby, hecujeme se a do další třetiny nastupujeme přesně tak, jak si představujeme. Předvádíme skvělý presink, na kterém si hodně zakládáme, soupeře přehráváme úplně ve všem, v zádu hrajeme jednoduše a přidáváme další branky. Do poslední fáze utkání nastupujeme stejně, soupeř úplně odchází, my si vytváříme spoustu šancí ale bohužel málo z nich končí v brance, na finální fázy budeme muset ještě hodně pracovat. Zápas se musel všem líbit, musíme říci, že nám tento styl vyhovuje mnohem více než malé hřiště a především někteří kluci do toho skvěle zapadají. Jsme na dobré cestě ale neusínáme na vavřínech, pracujeme tvrdě dál, čekají nás do konce ještě tři kola a ty chceme bezpodmínečně zvládnout. Veliké DÍKY klukům za další vítězství proti kvalitnímu celku. Veliké DÍKY rodičúm za podoru. Veliké DÍKY si zaslouží i náš brankář Kubik Havel, který chytal po celý zápas ve velikých bolestech, ale přesto nenechal tým ve štychu a zvládnul to na jedničku. Jedinou kaňkou dnešního zápasu je nepříjemné zranění našeho hráče Luky Kadijeviče, věříme, že to nebude nic vážného a přejeme ti za celý tým brzké uzdravení !!!

Rychlá odpověď