FK Meteor – Litvínov  10 – 2
branky: Winter 7x, Butsko, Ryšavý a Sýkora
V sobotu jsme přivítali na Štěpničné Litvínov. Toto utkání nás nezastihlo v optimální formě. Sice po většinu zápasu byl míč na našich kopačkách, ale vázla kombinace především ve finální fázi a ani výběr místa nebyl optimální. Přesto jsme dokázali vyhrát vysokým rozdílem, hlavně díky střelecky disponovanému Kryštofovi, a to ještě další 100% šance jsme nevyužili. Máme na čem pracovat.
FS
FK  Meteor – FA Praha  7 – 2
branky: Maška a Molčan 2x, Štencl, Soukal a Hladík
V dalším kole jsme za krásného slunečního počasí přivítali na vyhřáté UMT mužstvo FA Praha. Do zápasu jsme nastupovali s omezeným počtem hráčů, pouze dva hráči na střídání.Od prvních minut jsme fotbalově hráče FA převyšovali a brzy šli i do vedení. Bohužel kolem 25 minuty nám odstoupil Hladík( bolest hlavy), který do svého odchodu připravil dvě branky a jednu dal sám. Přesto, že jsme střídali do konce utkání pouze jednoho hráče, v poklidu jsme zápas dovedli do vítězného konce. Před hochy musíme smeknout za to, jak zápas, který pro ně byl velmi fyzicky náročný, zvládli. Poděkování také patří všem rodičům, kteří po celý zápas neúnavně naše kluky povzbuzovali.
MD