25.kolo ČL SD U19 neděle 13.5. 2018 15:15 T Bedřichovská

METEOR VIII – FC PÍSEK 1 : 2 (0 : 2 )

Prohra s Pískem

Ve 25. kole jsme se střetli na domácím hřišti s mužstvem Písku. Po povedených výsledcích přišla studená sprcha v podobě prohry s FC Písek. Do utkání jsme vstoupily aktivně, vypracovali jsme si dvě příležitosti, které jsme nezužitkovali. Přenechali jsme iniciativu mužstvu Písku, v těchoto momentech nám scházel větší pohyb, důraz a nasazení. Hráči hostů se ujali vedení ve 27. minutě, po akci z levé strany se po centru od brankové čáry prosadil nekrytý Petřík 0 : 1. Pokračovali jsme v mdlém výkonu jehož důsledkem byla v 44. minutě branka Sládka 0 : 2, hráč Písku se prosadil v pokutovém území.

Ve druhém poločase jsme otevřeli hru, hráli jsme na tři obránce, dosáhli jsme určité převahy. Chyběla nám přesnost a kreativita v přechodové a finální části. V 71. minutě snížil J. Krob na 1 : 2, ale hráči Písku dotáhli utkání do vítězného konce.

Za předvedený výkon jsme si výhru nezasloužili. Velké zklamání.

Branky : 27. Petřík, 44. Sládek, 71. Krob

Sestava : Vondráček, Bíba, Kaličiak, Macháč, Kubík, Hudousek, Beneš, Hrnčíř, Přibyl, Krob, Bednář

Náhradníci : Mareš, Hruška, Slavata, Žáček, Nečas,Bím,

Střídání : 46. Bím – Bednář