25.kolo ČL SD U 17 neděle 13.5. 2018 13:00 Meteor, tráva

METEOR – FC PÍSEK 3 : 1 ( 2 : 0 )

Výhra s Pískem

V dalším utkání jsme se střetli s mužstvem FC Písek . V sestavě jsme provedli několik změn v rozestavení hráčů po bezkrevném utkání s FK Most. Celý první poločas jsme hráli aktivně s velkým nasazením ve všech řadách, hloupé chyby byly zapomenuty, dařila se nám kombinační hra, byli jsme zdravě důrazní. První šanci po přihrávce Vitarigova zahodil V. Polívka. Ve 24. minutě se prosadil na levé straně aktivní V. Veleba, od brankové čáry našel nabíhajícího D. Vlacha, který se prosadil v malém pokutovém území 1: 0. Pokračovali jsme v aktivní hře, po jedné z několika standartních situacích jsme prosadili ve 29. minutě podruhé, F. Hobzík uvolnil na pravé straně malého vápna R. Vitarigova, který vsítil svoji první branku v mistrovském utkání 2 : 0. Hosté se snažili, zvýšili aktivitu ve středu hřiště, ze které si vypracovali několik standartních situací. Ve 30. minutě šli hosté po žluté kartě do desíti. Dále jsme hráli aktivně s vysokým napadáním, ale bez brankového efektu.

Ve druhém poločase se mužstvo Písku snažilo se zápasem něco udělat. Hráli jsme dobře na obranné polovině. Hosté několikrát zakončili ze střední vzdálenosti. V 58. minutě zvýšil J. Král proměněnou penaltou na 3 : 0. V 68. minutě jsme šli do desíti. V. Polívka zbytečné oplácel neodpískaný faul na velkém vápně Písku a po zásluze dostal žlutou kartu. Písek vycítil šanci, ale vyloženou šanci si vypracoval až v 78. minutě, po kombinační akci středem hřiště se prosadil T. Koloušek, snížil na 3 : 1.

Branky : 24. Vlach, 29. Vitarigov, 58. Král, 78. Koloušek

Sestava : Kincl, Ilušák, Jiroušek, Hobzík, Jelínek, Vitarigov, Král, Greguš, Vlach, Veleba, Polívka

Náhradníci : Doležal, Petrouš, Řehák, Němec

Střídání : 78. Němec – Polívka