Po předchozím vítězství v Rakovníku chtěli hráči Meteoru svoji zlepšenou formu potvrdit i na domácím hřišti v zápase se SS Ostrá. Jak se nakonec ukázalo, úkol to nebyl lehký, ale zároveň také nebyl nesplnitelný. Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a to se jim také vyplatilo. Už ve 2. minutě vystihl špatnou rozehrávku stopera hostí Dejla Eric a po kličce brankáři Štěpánkovi nasměroval míč do odkryté branky. 1 : 0.  V tvrdém avšak korektně vedeném boji se do dvou nadějných příležitostí v prvním poločase dostali i hosté. Žádnou z nich(28. A 31. minuta) ale nedokázali využít. Skóre se nezměnilo ani po akci domácího Holečka s Ericem po niž Hrdina z dobré pozice pálil jen vedle.

Začátek druhého poločasu byl téměř věrnou kopií toho prvního. Ve 48. minutě totiž po dlouhém výkopu Tomana sebral na polovině hostí Hrdina míč z nohy znovu chybujícího stopera Dejla a     ač se jej tento nešťastník snažil dostihnout, druhé brance nezabránil. 2 : 0. Domácí měli další příležitosti ke skórování, ale ani Hanek v 55. Schulz v 62 nebo Hrdina v 85. minutě nebyli úspěšní. Dvougólové vedení domácí hráče trochu uspokojilo a toho jejich soupeř využil k většímu tlaku. V 71. minutě se ještě po tvrdé střele Vilda a úspěšném zákroku Tomana a následné nepřesné dorážce Mareše stav utkání neměnil, ale o pár minut už ano. V 78. minutě se po Řezníčkově přihrávce z levé strany dostal k míči na zadní nikým nehlídaný Bureš a pohodlně snížil na 2 : 1. Víc branek již v utkání nepadlo a tak se se zisku tří bodů mohli radovat domácí fotbalisté a jejich fanoušci. Výbornou kulisu zápasu udělali fanoušci Ostré, kteří po celých devadesát minut neúnavně svůj tým povzbuzovali.

FK Meteor Praha VIII – SS Ostrá  2 : 1(1 : 0)

Branky: 2. Ezeala, 48. Hrdina – 78. Bureš

Rozhodčí: Vychodil T. – Matyš J., Kouba Š.

DS: Poppr Z.

ŽK: 1 – 4

FK Meteor Praha VIII

Toman – Bíba, Pavlík, Frohna, Janků – Dvořák(92.Junek), Holeček(64. Frantl), Hanek,  Schulz(87. Zolotuchin) –  Ezeala/Eric(80. Přibyl), Hrdina(91. Jiřík). Trenér: Tichai J.

ps