FC HÁJE – FK METEOR PRAHA

0 : 8
V neděli 20.5.2018 jsme zavítali na Jižní město k dalšímu utkání. Soupeř nás v týdnu kontaktuje, že má velkou marodku a zda-li bychom utkání neodehráli pouze na jedno hřiště 5+1. Vyhovujeme a nominujeme tudíž 8 hráčů. Před zápasem s námi domluví trenér soupeře formát 7+1, což mi kvitujeme a můžeme jít na to. Hraje se na umělé trávě 3×20 minut. Začátek zápasu nám vychází a 15 minut nepustíme soupeře z jejich půlky, dáváme 3 branky. Poté ale nepochopitelně naše tempo uvadá, absolutně nekombinujem, neběháme a jsme všude druhý. Soupeř nás zatlačuje, ale naštěstí je dnes v bráně jistý Viktor Štogr a pár soupeřových šancí likviduje. Naše hra začne mít tvář až v poslední třetině, kdy dominujem, soupeř úplně odchází a my si připisujeme další branky. V zádu to konečně uhrajeme bez obdržené branky a konečný stav je 0:8. Radujeme se z dalšího vítězství, velmi nás těší žádná obdržená branka ale víme, že dnešní výkon byl průměrný a k ideálu to mělo daleko. Zbyvají nám poslední dvě kola, které musíme zvládnout a na konci se můžeme radovat jako celkový vítěz této soutěže. Děkujeme rodičům za podporu.

Rychlá odpověď