METEOR- MOTORLET   32:11

K dalšímu mistrovskému utkání jsme v našem areálu v Bedřichovské ulici přivítali soupeře z nejtradičnějších a to kluky z Motorletu. Zápas jsme měli pevně v rukou stejně jako v minulém zápase, až od druhé čtvrtiny. První čtvrtina se na jednom hřišti odehrávala v nevýrazném tempu a dá se říct s naší nepatrnou převahou a na druhém hřišti v neproměňování šancí. To mělo za následek celkové vedení jen o jeden gol. O půli jsme si již mohli oddechnout, jelikož na jednom z hřišť se klukům začalo střelecky dařit o dostali nás do trháku o deset branek. Na druhém hřišti nás kvalitně hrající pětka Motorletu k větším šancím nepouštěla a zde se odehrával zápas převážně vyrovnaně. Při výměně týmů jsme kluky nabádali ke stálé aktivitě a upozorňovali na jednu kvalitní pětku hostů. Kluci si nepřenesli dobrou hru s první půle a třetí čtvrtinu na jedné straně dokonce o gol prohráli. Na druhém hřišti se náš náskok nadále navyšoval. Po důraznějším upozornění, že fotbal bez pohybu a přiměřeného důrazu se nedá hrát, ani v přípravkovém věku se hra vylepšila a konečně jsme na obou hřištích jednoznačně vyhráli. Viděli jsme další zajímavé představení našich borců. Bohužel se nám, už po několikáté potvrdilo, že pokavaď na nás soupeř vyrukuje s určitou kvalitou a důrazem jde náš výkon o 50% zbytečně dolů a většina kluků je zakřiknutých, až bojácných, přitom jejich kvalita je převážně na vyšší úrovni, než soupeřova. Na tomto faktu je potřeba do budoucna zapracovat, aby jsme se mohli měřit s nejlepšími celky v republice. Kvalitu a potenciál na to máme, tak proč se bát.
Jinak klukům gratulace k další výhře , povedeným akcím a fanouškům dík za podporu.  :-P
Sestava : Laštůvka, Kozler, Špak, Chodura, Luksík, Kratochvíl, Sazama, Kuta, Volf, Dolák, Fejzullahi, Němčík, Osladil, Dvorník.
Článek : Pavel Žáček