FK METEOR PRAHA – SK ARITMA PRAHA            35 : 4

V neděli 27.5.2018 jsme nastoupili na domácí půdě k předposlednímu zápasu v soutěži na dvě hřiště. Od rána panuje veliké vedro, čekáme, že zápas bude stát hodně sil, ale mnohem lepší připravenost je na naší straně. Protivníkem je Aritma s kterou máme skvělou bilanci. Vyrovnaný je pouze začátek zápasu v první čtvrtině, kde se soupeřem trápíme a předvádíme nudný výkon. Postupně zvyšujeme obrátky, soupeř naopak odpadá a dáváme spoustu branek. Na jedné straně hřiště dokonce nedostáváme branku, což je zásluha všech a klukům za to patří pochvala. Místy sledujeme pěkné akce zakončené brankou, kombinace na dva doteky, ale od kluků stále čekáme více. Chybí nám rychlejší přepínání, větší pohyb a samostatnost. Budeme muset dále tvrdě pracovat a posouvat naše nároky a kvalitu dál. Poslední kolo zavítáme na půdu Střížkova, věříme, že zakončíme naši skvělou sérii bez prohry a staneme se MISTRY této soutěže. Děkujeme klukům za suverénní vítězství a rodičům za příjemné podporování.
 SLAVOJ BOHNICE – FK METEOR PRAHA         9 : 4
K druhému zápasu ve stejný den nastupujeme v druhé soutěži proti domácímu celku z Bohnic. K tomuto zápasu není moc co říci. Soupeř staví hřiště velikosti 4+1, což jemu samozřejmě vyhovuje a nám nikoliv. Bohužel podmínky jsou pro oba stejné, takže nemá smysl brečet. Zápas nepřipomíná fotbal ale spíš kopanou. Bohnice z každé střely dají branku, naopak my se zastřelujeme a vše končí vedle. Prohráváme osobní souboje, nejsme dost agresivní, málo se pohybujem. Klasický zápas blbec. Je jasné, že soupeř by nás na hřišti, na které jsme zvyklé neporazil, ale podmínky, co dnes připravil absolutně neprospívají fotbalu a ani rozvoji jak našich tak jejich kluků. My se každopádně musíme zamyslet a stydět, i takovéto zápasy se musíme naučit zvládat. Zbývají nám dvě kola, za každou cenu je musíme zvládnout a udržet si 2 místo v tabulce.
Filip Kracík, Tomáš Novák U11