SPARTAK KBELY – FK METEOR PRAHA        2 : 17

V posledním zápase v soutěži na jedno hřiště jsme zavítali netradičně v pátek na půdu Spartaku Kbel. Soupeř hraje zápasy převážně s kluky ročníku 2008 a ukazují se v dobrém světle. Cíl byl jednoznačně završit sezonu vítězstvím a dominovat na hřišti. To se nám od začátku daří, dáváme spoustu branek a náskok se postupně navyšuje. Kluci z Kbel se sice snaží, občas nám před brankou pěkně zavaří a odměnou jsou jim vstřelené dvě branky. Zápas v klidu dohráváme a škoda dalších neproměněných šancí. Dnes nám na vítězství stačil výkon na půl plynu, ale klukům děkujeme za výkon a nepodcenění soupeře. Velikou radost máme po zápase, kdy zjišťujeme, že 1. celek tabulky Čakovice nečekaně prohrávají a my vyhráváme celkově i tuto soutěž. Štěstíčko se k nám přiklonilo asi i z důvodu toho, že jsme narozdíl od většiny soupeřů chtěli hrát fotbal a ne se jen spoléhat umlátit soupeře na malém hřišti. Kluci gratulujeme za celou sezonu, příští rok to bude jiná jízda. Děkujeme našim rodičům za podporu po celou dobu.