Poslední zápas sezony jsme odehráli v Modřanech s týmem Tempa. V celém zápase jsme byli lepším týmem a vysoko vyhráli. Kluci si utkání náramně užili a udělali pěknou tečku za povedenou sezónou.

Mám velkou radost z toho, že když jsem dnes viděl to utkání a podívám se zpětně na odehraná utkání, mohu říci, že všichni hráči udělali pořádný kus práce a výkonnostně se posunuli a to i přesto, že nedostávali třeba tolik prostoru. Napadá mě dnes střelecky disponovaný Pijáček nebo velmi dobře hrající Vláďa Ficek. Mužstvo pro příští ročník bude oslabeno pravděpodobně o jednoho nebo dva hráče, ale i tak si myslím, že je to mužstvo velmi dobré a především velmi zdravé.

Do Sparty má pravděpodobně namířeno zaslouženě Škoďák, který byl jednoznačně naším nejlepším hráčem sezony. Přejeme mu do budoucna vše nejlepší a věříme, že zůstane tím “starým dobrým Škoďákem”, kterého si všichni tak dobře pamatujeme.

Hráči utkání: 1/ Piják, 2/ Škoda, 3/ Ficek

FC Tempo- FK Meteor Praha VIII 1:8