29.kolo ČL SD U19 neděle 10.6. 2018 10:00 Tráva

FK BANÍK SOKOLOV – METEOR VIII 4 : 0 ( 2 : 0 )

Jasná prohra

V posledním mistrovském zápase jsme se střetli s mužstvem Baníku Sokolov. Domácí hráli od začátku velmi důrazně, my jsme si přijeli s vidinou barážového utkání pouze zahrát. Ve 28. minutě jsme inkasovali lacinou branku po střele Fišera na střed branky. Ve 34. minutě se prosadil neobsazený Dvořák a zvýšil na 2 : 0.

Ve druhém poločase jsme inkasovali po narážečce domácích z kopačky Kursy třetí branku v 50. minutě. V 63. minutě po chybné rozehrávce na brankáře na stopera přišel faul D. Čížka a trestný kop z hranice velkého čtverce. Lorenz trefil přesně a zvýšil na konečných 4 : 0. Stále se potýkáme s nedostatkem hráčů, obraz hry neodpovídal postavení mužstev v tabulce.

Branky : 28. Fišer, 34. Dvořák, 50. Kursa, 63. Lorenz

Sestava : Vondráček, Macháč, Čížek, Kaličiak, Slavata, Hruška, Beneš, Žáček, Hrnčíř, Krob, Přibyl

Náhradníci : Mareš, Bednář, Špaček, Jarovský

Střídání : 37. Špaček – Přibyl