29.kolo ČL SD U 17 neděle 10.6. 2018 12:15 – tráva

FK BANÍK SOKOLOV – METEOR U17 3 : 1 ( 2 : 0 )

Prohra v Sokolově

Poslední mistrovský zápas jsme sehráli na hřišti Baníku Sokolov. Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Vysokým napadáním rozehrávky soupeře a dobrou kombinační hrou jsme si vypracovali dvě velmi dobré příležitosti, v zakončení jsme selhali 1x M. Němec a 1 x D. Vlach, oba vychytal domácí brankář.. V 18. minutě jsme inkasovali první branku, kolmé přihrávce na domácího Heřmánka v postavení mimo hru, předcházel neodpískaný faul na hráče Meteoru. Heřmánek obešel Kincla, přes snahu dobíhajících obránců vsítil úvodní branku zápasu 1 : 0. Zápas jsme chtěli otočit, nedařilo se nám ve finální části, domácí pozorně bránili.. Ve 38. minutě jsme chybovali v rozehrávce na půlící čáře. Rychlý protiútok obrana stačila odvrátit k hráči Sokolova, který navedl míč do pokutového území kde byl faulován. Z odpískané penalty zvýšil Veverka na 2 : 0.

Druhý poločas se hrál za naší převahy. V 51. minutě byl ve vápně faulován J. Novotný, penaltu proměnil V. Polívka. V 53. minutě rozhodčí otočil faul na našeho hráče ve prospěch domácích. Po standartní situaci se z postavení mimo hru prosadil Veverka a zvýšil na 3 : 1. I přes další střídání jsme se zápasem přes velkou snahu nic neudělali.

Sestava : Kincl, Ilušák, Petrouš, Hobzík, Jelínek, Vitarigov, Greguš, Vlach, Veleba, Němec, Polívka

Náhradníci : Král, Jiroušek, Řehák, Novotný

Střídání : 46. Novotný – Vitarigov