Vítězem turnaje mladších přípravek U9 se stal FC Zličín

V sobotu 23.6. 2018 se odehrál v areálu v Bedřichovské ulici 3. ročník fotbalového turnaje určeného pro kategorii mladší přípravky.

Tato sportovně-společenská akce úspěšně proběhla i díky finanční podpoře MHMP.  Svým dílem přispěly i společnosti ZEKYS a ONDRÁŠOVKA, za což všem těmto partnerům patří velký dík. Poděkování za příjemně strávený den také patří jak samotným hráčům, kterých se sešlo cca 160, jejich rodičům a samozřejmě pořadatelům.

Na dobře připravené travnaté ploše a za přijatelného počasí se v turnaji přestavilo celkem deset týmů z Prahy a okolí. Všichni zúčastnění podávali během celého turnaje pěkné sportovní výkony za což byli také při závěrečném vyhodnocení po zásluze odměněni.

Ve skupinách se nejlépe vedlo mužstvům Bohemians 1905,Zličína a Meteoru 1,2, které los svedl proti sobě do prvního semifinále. V něm měl více štěstí tým 2, který o jednu branku zvítězil a postoupil do finále. Dalším finalistou se stali hráči Zličína, kteří ve druhém semifinále zdolali své vrstevníky z Bohemians 1905. V zápase o třetí místo se domácímu Meteoru po špatném vstupu do utkání podařilo zápas s Bohemians 1905 otočit a díky tomu i obsadit konečnou třetí příčku. Ve finálovém klání se naopak  štěstěna od domácího mužstva odklonila. Hráči Meteoru totiž v posledních vteřinách finále přišli o vedení v zápase a jelikož byl na pokutové kopy šťastnější Zličín odváží si trofej pro vítěze,

- Nejlepším střelcem se stal Mirek Hromádko z Admiry Praha

- Nejlepším brankářem Matěj Dolák z benjamínků Meteoru.

- Pořadatelé rovněž vyhlásili a ocenili z každého zúčastněného družstva nejlepšího hráče.

ps