Už druhý týden letní přípravy na novou sezónu mají za sebou fotbalisté FK Meteor. Její součástí jsou i přípravné zápasy. Ve středu se svěřenci trenérů Tichaie a Jakubce utkali na hřišti v Kněževsi s Přední Kopaninou a v sobotu pak na hřišti ve Vysokém Chlumci s mužstvem Sedlčan.

I tentokrát se jim podařilo v obou zápasech zvítězit. Velkou výhodou mužstva z Prahy 8 bylo to, že trenéři v nich oproti svým soupeřům mohli opět vyzkoušet velký počet hráčů(24) což se v těchto téměř tropických podmínkách, které u nás panují zákonitě projevilo. Znát to bylo už v prvním zápase v Kolíně a nyní také se Sedlčany, jejichž hráčům v závěru při průběžném stavu 2 : 3 došly síly a v posledních pěti minut třikrát inkasovali.

Každé vítězství, včetně těch v přípravných zápasech, je povzbuzující, ale nelze je v žádném případě přeceňovat. Trenéři v nich sami vidí rezervy, které se ve hře jednotlivých hráčů, ale i celého mužstva stále objevují a budou se je snažit postupně odstranit. To je také cílem samotné přípravy.

Středa 18.7.

P. Kopanina – Meteor 0 : 2(0 : 0)

branky: Přibyl, Havel

sobota 21.7.

Sedlčany – Meteor 2 : 6(0 : 2)

branky: 2x Přibyl, Zolotuchin, Dvořák, Jiřík p.k., Janků.

Nejbližší zápasy:

25. 7. v 18.30 Klecany – Meteor(hř. Klecany)

28.7. v 10.00 Zápy – Meteor(hř. Měst.stad. Čelákovice)

ps