Po velmi dobrém výkonu mužů proti Motorletu se v sobotním zápase v Souši očekávalo, že problémy s koncovkou jsou už minulostí. Bohužel se tak nestalo. Utkání nevalné úrovně bylo sice vyrovnané i na střely na branku 2 – 2, ale o vítězi nakonec rozhodla lepší produktivita domácích fotbalistů.                                                                                                      Prvních třicet minut bylo ve znamení boje o míč uprostřed hřiště. Hra byla oboustranně neurovnaná se spoustou nepřesných přihrávek a když už se míč dostal před některou z branek bylo to především díky centrovaným míčům, s kterými si obě defenzívy poradily. Nejnebezpečněji vypadaly v první půli příležitosti Dvořáka z 38. a Schulze ze 43. minuty. Tu první z brankové čáry vykopl domácí Bohata a druhou zneškodnil jeho kolega brankář Nikiforov.                                                                                                                                               Ve druhém poločase se jako první do nadějné příležitosti dostali hráči Meteoru, ale branky stříleli domácí. První střelu na branku sice vyslali „až“ v 58. minutě ale hned z toho byl pěkný gól. Dolejší uvolnil Vávru a ten z levé strany velkého vápna poslal míč nechytatelnou střelou pod víko Tomanovi branky. 1 : 0. Tu druhou střelu domácích obstaral v 73. minutě z trestného kopu Jelínek, ale Toman si s ní tentokrát poradil a vytěsnil míč do bezpečí. Druhá gól domácích nepadl po přímé střele jejich hráče, ale po dobře rozehraném trestném kopu Jelínka a následném centru Zápotockého poslal míč nešťastně do vlastní sítě dvěma hráči tísněný Frantl. 0 : 2. A bylo po zápase.

FK Baník Souš – FK Meteor Praha VIII 2 : 0(0 : 0)

branky: 58. Vávra, 79. Frantl vlastní

ŽK: 0 – 3

R: Novotný Z. – Haleš V., Míč V.

DS: Urban J.

FK Meteor Praha VIII, z.s.

Toman – Bíba(80. Janíček), Sůra, Frohna, Janků – Frantl, Holeček(50. Havel) – Schulz(79. Krob), Dvořák, Přibyl(63. Zolotuchin) – Eric.  Trenér: J. Tichai.

ps