STEJNĚ JAKO V UTKÁNÍ S PLZNÍ JSME BYLI I NA SPARTĚ BLÍZKO BODOVÉHO ZISKU. BOHUŽEL ROZHODLA PŘÍSNĚ NAŘÍZENÁ PENALTA ZA MALÉ ŠKOBRTNUTÍ HRÁČE DOMÁCÍCH. DOMÁCÍ BYLI SAMOZŘEJMĚ CELÝ ZÁPAS FOTBALOVĚ LEPŠÍ, MĚLI VÝRAZNOU HERNÍ PŘEVAHU, ALE DO ŠANCÍ JSME JE TÉMĚŘ NEPOUŠTĚLI, V PRVNÍM POLOČASE DO JEDNÉ. VE DRUHÉM MĚLI NĚKOLIK STŘEL, KTERÉ POCHYTAL NÁŠ BRANKÁŘ.

PŘEDVEDLI JSME SKVĚLÝ TÝMOVÝ VÝKON V DEFENZIVNÍ ČÁSTI, SMĚREM DOPŘEDU TO BYLO VELMI SLOŽITÉ. NAŠI HRÁČI UTKÁNÍ SKVĚLE ODPRACOVALI. NAŠÍM CÍLEM JE DO BUDOUCNA ZAPRACOVAT NA ÚTOČNÉ FÁZI, ABYCHOM BYLI SCHOPNI I V TAKOVÝCHTO ZÁPASECH ČASTĚJI OHROZIT BRANKU SOUPEŘE. ZLEPŠUJEME SE JAK TÝMOVĚ, TAK KONDIČNĚ. MUŽSTVO ZAČÍNÁ BÝT KONKURENCESCHOPNÉ S MOŽNOSTÍ MOŽNÉHO POSTUPNÉHO PROGRESU.

HRÁČI UTKÁNÍ: 1/NOVÁK, 2/ JANKOVSKÝ, 3/ OSTATNÍ

AC SPARTA PRAHA- FK METEOR PRAHA VIII

SESTAVA: NOVÁK; CHLUPÁČ (60´ZEMÁNEK)-OLIVA- MARTÍNEK- CHALUPECKÝ (66´LIŠKA); ZELENKA (58´MENTBERGER)- JANKOVSKÝ (66´MUSIL); LUKAVEC (67´OSWALD)- MOTYČKA- BRADÁČ (60´CERMAN)- KLÍMA