XAVEROV- METEOR   15:19

V neděli jsme zavítali k mistrovskému utkání do Horních Počernic na hřiště SC Xaverov. Po předehrávaném zápase minulou neděli na Braníku kde jsme jasně zvítězili 48:12, nás čekal daleko  těžší soupeř. Zápas totiž svedl dohromady  první a druhé mužstvo loňského ročníku. Kluci z Xaverova potvrdili svoji kvalitu, ale náš výkon byl ještě o malinko lepší a hochům z Xaverova jsme oplatili jedinou jarní porážku. Po celou dobu utkání jsme byli na obou stranách o chlup lepším týmem a zaslouženě  vyhráli. Zápas se odehrával ve velmi svižném tempu a jen se potvrdilo, že musíme i na tréninku pracovat stále poctivěji a kvalitněji, aby jsme si mohli dopřát ten krásný pocit z velmi dobře odvedené práce . Dnes se nám to povedlo.:-)  Za celý realizační tým všem sportovcům moc děkuji za chutný předkrm k nedělnímu obědu a rodičům za podporu našeho týmu.
Sestava : Dolák, Luksík, Chodura, Volf, Tvrdý, Štědrý, Dvorník, Němčík, Musel, Špak, Kozler, Laštůvka, Osladil, Bican.
Článek : Pavel Žáček