Prohra na Spartě
Ve 3.kole jsme přijeli na na hřiště Sparty Praha. Chtěli jsme se proti Spartě vytáhnout a napravit špatný výkon proti Kladnu. Kluci předvedli velmi bojovný výkon.Sparta byla celý zápas lepší jak fotbalově tak herně,ale kluci díky nasazení a agresivitě soupeře trápili. V prvním poločase Sparta vstřelila jediný gól díky chybě našeho záložníka a také díky skvělým zákrokům našeho brankáře. Do druhého poločasu Sparta vystřídala tři hráče a bylo znát posílení. I přesto kluci dál makali.Směrem dopředu bylo složité se dostat, přesto jsme branku Sparty ohrozili. Kluci dnes bojovali a fungovali jako tým. V soubojích nechyběla agresivita. Někteří hráči si sáhli na dno svých fyzických sil. Je dál potřeba tvrdě pracovat a pracovat na útočné fázi. Dnešní nasazení a agresivita je potřeba předvádět v každém zápase.

AC Sparta Praha – FK Meteor Praha VIII 4:0(1:0)

Branky – 18’ Kožený,43’ Vitarigov,59’ a 65’ Krulich
Sestava – Petřík(54’Švec)-Vitvar,Švejnoha(42’Pešek),Kotrč,Vlček,Kupka,Tůma(42’Dvořák),Koffi(18’Šindelář),Soukup(60’Novotný),Musil(36’Steiner),Butsko(56’Sýkora)