FK METEOR PRAHA – FK JUNIOR DĚČÍN  18 : 0

V dalším kole žákovské ligy k nám na domácí půdu zavítal soupeř z Děčína. Chtěli jsme jednoznačně odčinit minulý velmi špatný výkon a to se nám jednoznačně povedlo. Soupeře od začátku utkání tlačíme k jeho brance, máme dobrý pohyb, jsme důrazný v osobních soubojích, slušně kombinujeme a dostáváme se do vedení. Po celé utkání skvěle diktujeme tempo hry, držíme vysokou laťku kvality utkání a hru kontrolujeme. Naši dominanci v utkání podtrhuje i to, že za celý zápas nenecháme soupeře vystřelit na naše brankaře a připisujeme si cennou NULU. Branek jsme dnes dali požehnaně a nejcennějších na nich je, že padali po krásných akcích. Příští kolo nás čeká asi ten nejtěžší soupeř a to špička v naší republice Ústí Nad Labem. Kvalitně se na ně v tréninku připravíme a budeme se snažit jim být konkurenceschopný. Děkujeme rodičům za podporu.

FK METEOR PRAHA – SK ARITMA PRAHA  3 : 2

V sobotu 8.9.2018 jsme sehráli druhé utkání v pražské soutěži proti týmu Aritma Praha. Se soupeřem jsme se často utkávali i v loňských soutěžích a měli nám rozhodně co vracet. Čekali jsme bojovné a těžké utkání, což se hned od začátku potvrzuje. Herně máme navrch, spalujeme nějaké šance, ale soupeř srdnatě bojuje. Z první střely na naší bránu, po laciné chybě, dostáváme branku z které se naštěstí rychle oklepeme a do poločasu stav utkání otáčíme na 2:1. Ve druhém poločase sledujeme podobný vývoj, snažíme se diktovat tempo hry, být aktivnější a chodit do zakončení. Po standartní situaci odskočíme soupeři o dvě branky, ale houževnatý protivník zápas dramatizuje a snižuje na 3:2. Na konci jsme zatlačeni před naši branku, ale vítězství už dotahujeme do konce. Radujeme se z velmi cenného vítězství, které se nerodilo snadno. Sledovali jsme zajímavý a velmi bojovný zápas, který se musel líbit. Pochvala klukům za odmakaný zápas a rodičům za podporu v zápase.

Filip Kracík, Tomáš Novák U12