5.kolo ČDD U 19 sobota 9.9. 2018 12:15 Střešovice T

SK STŘEŠOVICE 1911 – METEOR U 18 0 : 4 ( 0 : 2 )

Výhra na Střešovicích

V úvodu zápasu jsme se snažili hrát aktivně, s vysokým presinkem na polovině domácích. Již ve 4. minutě se prosadil J. Novotný, který využil nedorozumění v rozehrávce domácího mužstva 0 : 1. V průběhu I. poločasu jsme kontrolovali hru, domácí byli nepříjemní v přechodové fázi nakopávanými míči za naší obranu a důrazem v osobních soubojích. Ve 24. minutě se po standartní situací z levé strany zahrávané M. Němcem prosadil podruhév zápase J. Novotný a zvýšil na 0 : 2.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní kombinační hře, která se nám dařila. Nedařilo se nám zvýšit vedení, stále se nedaří proměňovat jasné brankové příležitosti. V 80. Minutě zvýšil po kombinační akci vedení Meteoru střídající P. Machytka, když nadvakrát překonal brankáře Střešovic 0 : 3. V závěru utkání dovršil v 89. minutě hattrick po kombinační akci J. Novotný 0 : 4.

Jsme spokojeni s výsledkem na hřišti soupeře, vyložené a vypracované brankové příležitosti po kombinacích bychom měli proměňovat.

Sestava : Šanda, Chaloupka, Petrouš, Jiroušek, Trenkwitz, Podzimek, Greguš, Král, Polívka, Němec, Novotný

Náhradníci : Mentberger, Ilušák, Machytka, Veleba, Řehák, Lončák

Střídání :