5.kolo ČDD U 17 C sobota 8.9. 2018 14:45 Střešovice T

SK STŘEŠOVICE – METEOR U16 6 : 2 ( 5 : 1 )

Vysoká prohra

V úvodu I. poločasu jsme domácí zaskočili aktivní hrou s vysokým napadáním. 4. minuta po kombinační akci na pravé straně a střele Kupky se k míči dostal M. Jahoda, ve vápně posunul míč lépe postavenému D. Pijákovi, ten nezaváhal a vsítil první branku zápasu 0 : 1 V dalších minutách jsme si vypracovali další čistou šanci, ale neproměnili. Z hrušky, dolů a tím jsme nastartovali domácí, kteří vyrovnali v 9. minutě po nakopnutém míči na hranici velkého vápna, kde propadli oba stopeři a J. Řehák vyrovnal na 1 : 1. V 10.minutě po zbytečné ztrátě na polovině přišel nákop na útočníka domácích E.Hellera, který si pohrál s obranou a zvýšil na 2 : 1. V 15. minutě pronikl po pravé straně do vápna E. Heller a za asistence naší obrany zvýšil na 3 : 1. V 16. minutě po ztrátě míče připravil E. Heller brankovou příležitost pro J. Řeháka, který zvýšil na 4 : 1. Do konce poločasu jsme si po kombinačních akcích vypracovali tři stoprocentní šance, které pochytal výborný brankář Střešovic R. Cockrell. Ve 40. minutě se po naší levé straně prosadil záložník domácích a předložil míč do vápna M. Hudcovi který zvýšil na 5 : 1.

Ve II. poločase po dvojím střádání a změnách v sestavě jsme začali domácí přehrávat. Po několika solidních příležitostech podržel domácí brankář své mužstvo. V 55. minutě zvýšil po rohu střelou z první laxně bráněný naším obráncem B. Magendas na 6 : 1. V 64. minutě jsme snížili po falu Cockrella na D. Pijáka z penalty na dvakrát J. Kupkou. I přes několik střídání domácí přehrávali, bohužel bez efektu a změny skóre .

Celý první poločas podávali někteří hráči bojácný, bázlivý, nesoustředěný až sobecký výkon. Domácí hráči nás předčili v důrazu, rychlosti a efektivitě finální části, zbytečné ztráty míče na polovině soupeře a laxní bránění a včasné nepřistupování k hráčům soupeře nás stálo celý zápas.

Sestava : Kalhous, Ficek, Holub, Fodor, Matys, Jahoda, Bárta, Valenta, Klíma, Kupka, Piják

Náhradníci : Suchý, Alsterlind, Navrátil, Lízálek, Viktora, Trhlín

Střídání :