FK Meteor Praha – SK Benešov 2:0 (1:0)

V pátém kole jsme přivítali mužstvo Benešova. Do utkání jsme vstoupili dobře a po nařízeně penaltě kterou proměnil Nečas, jsme se ujali vedení 1:0. Od této chvíle se hra přiostřila a bylo k vidění spousty osobních soubojů, ale šance si ani jedno mužstvo nedokázalo vytvořit a tak první půle skončila 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně a po individuální akci Jarovského jsme vedli 2:0. I druhý poločas byl ve znamení osobních soubojů, byli jsme sice aktivnějším mužstvem, ale chyběla nám větší přesnost v řešení situací. Soupeř si za celý zápas vytvořil jedinou vážnější šanci, kterou ovšem Vondráček zlikvidoval. S výsledkem utkání jsme spokojeni, po nevydařeném zápase v Plzni je tato výhra velmi důležitá.

Branky: Nečas, Jarovský

Vondráček – Lapka, Bobek, Čížek, Špaček – Bím, Nečas, Kotě, Slavata (78 Novotný) – Bednář, Jarovský ( 85 Fiala) Připraven: Lončák, Petrouš

Trenéři: Fíček, Bobek