Po nedělním zápase s Neratovicemi se nabízí otázka zdali mužstvo Meteoru získalo dva body nebo ten třetí ztratilo. Vzhledem k tomu, že ještě v 83. minutě domácí tým prohrával, jsou dva body po úspěšném penaltovém rozstřelu ziskem. Na druhé straně s přihlédnutím k většímu počtu vypracovaných příležitostí v zápase a neproměněném pokutovém kopu       v řádné hrací době, je „jen“ dvoubodový zisk ztrátou.                                                                                                                                                                                                                                             V prvním poločase byl domácí tým jasně lepší než jeho soupeř. Zatímco hosté se v prvních 45 minutách dostali do tří nadějných příležitostí, domácí jich měli dva až třikrát více. Bohužel dlouhodobá „nemoc“ NEPRODUKTIVITA se opět projevila. Bezbrankový stav se nezměnil ani po nařízené penaltě za ruku jednoho z bránících hráčů Neratovic v poslední minutě prvního poločasu. Brankář Dědek Frohnovu střelu vystihl a podržel tak svůj tým. Druhý poločas už byl vyrovnanější. Útočné akce se střídaly na obou stranách, ale i v této fázi zápasu bez brankového efektu. Do vedení se mohli dostat v 57. minutě domácí, ale dvě super šance Přibyl neproměnil. Příležitost ke skórování měli v 66. minutě i hosté. Toman ale Duchovu střelu za svá záda nepustil. Hosté byli v těchto minutách aktivnější a jak se ukázalo i produktivnější. V 68. minutě utekl po levé straně Ďurinda, který svoji přihrávkou našel nikým nestřeženého Hrdého jenž pohodlně otevřel skóre zápasu. 0 : 1. Tento vývoj hostům vyhovoval a tak se zaměřili především na bránění svého náskoku. I když se domácí snažili sebevíc, pozorná obrana v čele s brankářem Dědkem jejich nájezdům stále odolávala. Odměna v podobě vyrovnávací branky přišla v 84. minutě. Po centru Schulze se k míči dostal Hrdina a vykřesal tak naději na obrat v zápase. Ten již nepřišel a tak došlo na penaltový rozstřel o zisk druhého bonusového bodu. Rozhodnutí přinesla až osmá série. Nejprve Toman zneškodnil Šulcův pokus a následně Hanek ten svůj proměnil. Dva důležité body tak zůstaly v Libni. Byl to zisk nebo ztráta?

FK Meteor Praha VIII – FK Neratovice – Byškovice 1 : 1(0 : 0), p.k. 7 : 6

branky: 84. Hrdina – 68. Hrdý                                                                                                                                                                                                               ŽK: 2 – 3                                                                                                                                                                                                                                                         R: Hodek J. – Langmajer L., Duda M.                                                                                                                                                                                                   DS: Lhoták L.                                                                                                                                                                                                                                       Diváci: 131

FK Meteor Praha VIII, z.s.                                                                                                                                                                                                Toman – Sůra, Holeček(81. Janíček), Frohna, Janků(34. Kostka) – Straka(57. Hrdina), Frantl – Dvořák, Hanek, Schulz – Přibyl(76. Zolotuchin).      Trenér: J. Tichai.

ps