Odehráli jsme herně vyrovnané utkání s Vršovickými klokany. V prvním poločase udělala naše středová trojice velkou chybu a soupeř, za nás, chytatelnou střelou, šel do vedení. My jsme šli dvakrát sami na branku, ale Tomáš Lukavec ani jednou dobře nezakončil. Ve druhém poločase se hrálo obdobně, soupeř měl jednu vyloženou šanci v závěru utkání, my dvě, opět se stejným „paličem“. Už to s námi nevypadalo dobře. V poslední minutě jsme však rozehráli akci, na jejímž konci stál dnešní nejdiskutovanější hráč, který dorazil hlavou lob Lukáše Olivy. Za mě zasloužené vyrovnání. Došlo na penaltový rozstřel, ve kterém jsme začali výborně, ale výhodu jsme nevyužili a druhý bod tak ztratili. Porážka by hodně „bolela“, bod bereme, ale byli jsme zase kousek ke dvěma, takže spokojeností také nehýříme. Více si rozebereme na tréninku.

Mužstvu patří pochvala, do konce utkání se rvalo o body. Co nám chybí, krom tedy lepší technické dovednosti, tak sebevědomí a odvaha v zápase. Neustále jsme příliš bojácní.

Hráči utkání: 1/ Cerman, 2/ Lukavec, 3/ Chlupáč

Bohemians 1905- FK Meteor VIII 1:1 (1:0) pk. 6:5

Branka: Lukavec

Sestava: Novák (36´ Valín); Chlupáč (51´ Mentberger)-Oliva-Martínek- Candra-Jankovský; Cerman-Motyčka-Zelenka; Lukavec- Klíma (40´Bradáč)