FK Meteor Praha VIII – Střešovice 39:11

Úvod utkání byl velmi vyrovnaný. Naši hráči zpočátku chybovali a z toho pramenily protiútoky soupeře. V této chvíli nás podrželi brankáři. Později jsme zkvalitnili přihrávky, a tím jsme předčili hráče soupeře a vstřelili první branky. Hra se uklidnila a naši si začali lépe přihrávat. Výsledkem byly další branky. V této době jsme se nechali „unést“ naší radostí ze vstřelených branek a po individuálních chybách jsme i my obdrželi několik branek. I přes tyto nedostatky dokázali naši hráči vstřelit další góly.

Poučení: Vyvarování se chyb v dalších zápasech.

Nejlepší hráč: Václav Viktorin

 

 

Avia Čakovice – FK Meteor Praha VIII 14:1

V neděli ráno jsme zavítali na hřiště Čakovic. Od prvních minut byl soupeř lepší, a naši hráči vypadali jakoby ještě spali. Pokyny, které byly před zápasem určeny neplnili. Po celé utkání dělali mnoho chyb, ze kterých vznikala přečíslení. Jen díky brankáři Blažkovi jsme prohrávali pouze ve druhé čtvrtině 5:0. Hra nadále i přes veškerá upozornění na chyby pokračovala ve stejném stylu. Proto jsme inkasovali další branky. Nic na tom nezměnila naše jediná vstřelená branka. Tato prohra byla způsobena nedisciplinovaností a nedodržení pokynů, které jsme si před utkáním řekli.

Nejlepší hráč: Hugo Blažek