9.kolo ČDD U 19 sobota 6.10.2018 10:00 Nový Bydžov T

RMSK CIDLINA – METEOR U 18 0 : 4 ( 0 : 1 )

Výhra v Novém Bydžově

V úvodu zápasu jsme dovolili domácím dva rychlé protiútoky, po naší pravé straně, hráli jsme zbytečně nervózně, neplnili jsme si své povinnosti, zbytečně jsme se zbavovali míče. Postupně jsme si vytvořily trvalý tlak dokázali jsme se prosazovat přes důraznou hru soupeře. První branku zápasu rozhodčí neuznal, centru z pravé strany předcházelo postavení mimo hru. V závěru I. poločasu ve 44. minutě se prosadil brankou do šatny J. Novotný 0 : 1.

Ve II. poločase jsme se uklidnili na míči, vytvořili jsme si trvalý tlak, který vyústil v další branky, kdy se postupně dvakrát prosadil s chutí hrající J. Novotný v 55. a 71.minutě. při třetí brance po náběhu za obranu v klidu přehodil domácího brankáře. V 77. minutě se prosadil po kombinační akci a odraženém míči E. Chaloupka. Utkání jsme v klidu dohráli domácí jsme k ničemu nepustili. Jsme spokojeni se třemi body ze hřiště soupeře..

Sestava : Kincl, Ilušák, Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Podzimek, Greguš, Král, Veleba, Němec, Novotný

Náhradníci : Jelínek, Jiroušek, Machytka, Polívka, Chaloupka, Řehák, Kalhous

Střídání :