9.kolo ČDD U 17 C sobota 6.10. 2018 16:15 Nový Bydžov T

RMSK CIDLINA – METEOR U16 3 : 5 ( 0 : 2 )

Přestřelka v Novém Bydžově

V úvodu zápasu jsme si aktivní hrou po stranách hřiště vypracovali několik dobrých příležitostí, V 5. minutě si na přetažený centr naběhl T. Matys a střelou na zadní tyč vsítil první branku zápasu 0 : 1. Pokračovali jsme v aktivní kombinační hře. Domácí zahrozili několika dobře vedenými brejky při kterých nás podržel T. Trhlín a oba stopeři. V 25. minutě šel do souboje s brankářem domácích důrazně S. Valenta, odražený míč poslal do prázdné branky D. Piják 0 : 2. Ve 41. Jsme v zápase museli střídat, po souboji ve vápně naložil domácí brankář D. Pijákovi kolenem do zad.

Do druhého poločasu domácí vystřídali tři hráče. Získali výškovou a hmotnostní převahu. Maximálně zjednodušili hru nakopávanými míči a přidali na důrazu. Běhen 15. minut jsme přestali hrát, nedařila se kombinace ve středu hřiště, V. Suchý v útoku neudržel jediný míč. V 50. minutě se nedohodli stopeři s brankářem, pro domácího M. Marka nebylo problémem trefit prázdnou branku 1 : 2. V 56. minutě se po rohovém kopu a následném závaru M. Marek prostřelil vše a vyrovnal na 2 : 2. V 65. minutě po zbytečné ztrátě míče u našeho rohového praporku nás v první šanci domácího útočníka podržel T. Trhlín, jím odražený míč vrátil do branky domácí J. Zmítko 3 : 2 . Po třetí brance domácích jsme se vrátili ke kombinační hře, v 67. minutě nás po kombinaci na velkém vápně a střelou k tyči vrátil do zápasu P. Růžička 3 : 3. O utkání rozhodla 82. minuta, po našem rohovém kopu se odražený míč dostal na 25 m ke K. Lízálkovi, který z první trefil pravý horní růžek branky Cidliny 3 : 4. V 84. minutě jsme výborně vykombinovali po pravé straně a P. Růžička zvýšil střelou na zadní tyč na konečných 3 : 5.

Pochvala celému mužstvu za návrat do zápasu a O. Kalhousovi, který si zápas na hrotu užil a ukázal, jak by měli útočníci PRACOVAT a T. Matysovi za obětavý výkon.

Sestava : Trhlín, Jahoda, Holub, Fodor, Matys, Bárta, Alsterlind, Navrátil, Lízálek, Valenta, Piják

Náhradníci : Kalhous, Suchý, Ficek, Růžička, Viktora

Střídání :