Pěkné počasí, krásné fotbalové prostředí, záviděníhodná divácká kulisa a zisk tří bodů. S takovými pocity se v sobotu vraceli fotbalisté Meteoru ze západočeského Ostrova domů do Prahy. Samotné utkání se ze strany pražského celku podobalo těm předchozím. Naštěstí neproměňování příležitostí vypracovaných během hry, provázelo oba týmy a tak o tom, že si vítězství připíše Meteor rozhodly nakonec dva rychle po sobě zahrávané pokutové kopy, které z přehledem proměnil Dvořák. Velkou zásluhu na vítězství Meteoru a další nule na svém kontě má také opět spolehlivě chytající Toman.

I když hosté z Prahy v prvním poločase ohrožovali domácí branku podstatně častěji, blíž ke vstřelení vedoucí branky byli domácí, kterým ve skórování v 11. minutě zabránil stoper Frohna. Stejný hráč byl ve 25. minutě i u další velké příležitosti domácích když přišel na polovině hřiště o míč. Duškovu střelu po rychlém protiútoku ale z prázdné branky vykopl Holeček. Podobná situace nastala okolo 40. minuty, ale tentokrát ve skórování domácích šanci domácích zabránil dvěma výtečnými zákroky Toman. Všechny příležitosti hostujícího týmu v prvním dějství vesměs končili špatnou finální přihrávkou nebo nepřesným zakončením. Když už nešlo překonat domácí obranu kombinačně, zkoušel to ze střední vzdálenosti Holeček. Jeho střely ale do branky domácího týmu neprošly. A když těsně před přestávkou skončila hlavička Janků po centru Janíčka jen na boční síti, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhá půle už nebyla tak živá jako ta první. Obě mužstva se nechtěla dopustit chyby a tak šancí moc nebylo. I v této části hry byli ale hosté z Prahy aktivnější i nebezpečnější. V 51. minutě po centru Zolotuchina jen o kousek minul branku Dvořák. Radost hostům přinesla 70. minuta. Holeček vysunul na pravé straně Schulze, který přesným centrem našel ve vápně Hrdinu, jenž trefil pouze před ním stojícího brankáře. K odraženému míči se ale dostal Dvořák a napálil jej na branku domácích. V brance neskončil jen proto, že jej zastavila ruka jednoho z obránců. Nařízený pokutový kop Dvořák bezpečně proměnil. 0 : 1. O devět minut později odpískal rozhodčí druhý pokutový kop. Domácí totiž ztratili na polovině hřiště míč, čehož využil Hrdina k rychlému postupu k jejich brance. V pokutovém území jej ale jeden z obránců fauloval a byl z toho druhý pokutový kop, který opět s přehledem proměnil znovu Dvořák. 0 : 2. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

FK Ostrov – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 0)

branky: 70., 79. Dvořák(obě z p.k.)

ŽK: 6 – 0