Kladno není pro fotbalisty Meteoru dlouhodobě zrovna oblíbeným týmem. V posledních letech si totiž body až na malé výjimky připisoval jejich soupeř. Středočechy Meteor od návratu z ČFL do divize porazil za tři body jen jednou. Dvakrát ze tří remíz vyválčil bod navíc a třikrát byl poražen. Jejich poslední měření sil proběhlo v neděli na hřišti Meteoru a po remíze 1 : 1 a následném penaltovém rozstřelu získalo díky přesnější mušce druhý bonusový bod mužstvo Kladna.

I když se v Libni nehrál žádný pohledný zápas, byl první poločas zcela ve znamení převahy domácího mužstva. Bohužel se ale ani tentokrát v jejich řadách nenašel nikdo kdo by tuto převahu přetavil ve vedoucí branku. Nejvíce příležitostí měl na kopačkách jinak velmi aktivní Zolotuchin. Hosté se díky pozorné obraně domácích za celých prvních čtyřicet pět minut dostali pouze k jedné střele, která ale z kopačky Vl. Procházky mířila jen nad branku Tomana.

Hned v úvodu druhého poločasu poslal Zolotuchin ideální přihrávkou do šance Kostku, jenže tomu míč odskočil a bylo po šanci. O chvíli později se z nahrávače Zolotuchina mohl stát hrdina, ale ke vstřelení branky mu scházely centimetry. Aktivita domácích pokračovala i v dalších minutách a konečně přinesla i ovoce v podobě vedoucí branky. A opět u toho byl Zolotuchin. Jeho centr z pravé strany našel v pokutovém území hostí Ezealu a ten hlavou překonal brankáře Vokouna. 1 : 0. Zdálo se, že teď už to půjde samo, ale vše bylo jinak. Nedlouho po vstřelené vedoucí brance byl vyloučen domácí Janíček a než se z tohoto momentu jeho spoluhráči vzpamatovali bylo skóre srovnané. Po několika příležitostech hostů se v 68 minutě nechali domácí zadáci při trestném kopu Kaliny překvapit centrem za svá záda, čehož využil Čížek a střelou z bezprostřední blízkosti vyrovnal. 1 : 1. Skóre se mohlo měnit na obou stranách ještě v samotném závěru, ale ani jeden tým už svoji příležitost nevyužil. A tak se opakovala situace jako v závěru minulého ročníku kdy utkání v Libni skončilo rovněž 1 : 1. Tehdy na pokutové kopy zvítězil Meteor. Tentokrát byli přesnější hosté a tak si z Prahy odvezli dva body.

FK Meteor Praha VIII – SK Kladno 1 : 1(0 : 0), p.k. 6 : 7

branky: 54. Ezeala – 68. Čížek

ŽK: 3 – 1

ČK: 56. Janíček(M)