Velmi těžké utkání jsme odehráli „s poslední Příbramí“. Soupeř nám nedal nic zadarmo. Hrálo se velmi důrazně ve vysokém tempu. Řekl bych, že se obě mužstva opravdu „vydala“ ze všech sil. Hra byla vyrovnaná, brankových příležitostí jsme však měli více, a proto u nás trochu převažuje zklamání ze ztráty jednoho bodu než ze zisku dvou. Minimálně ve třech situacích pomohl soupeři brankář velmi dobrým zákrokem. Nutno však podotknout, že jsme v závěru „přežili“ obrovskou šanci soupeře, která by nám sebrala i možnost pokutových kopů. Hostující hráč v nadějné pozice, ale naštěstí přestřelil.

Mrzí nás, že jsme to utkání nezvládli za tři body, ale rozhodně nejsme zklamaní z přístupu a výkonu našich hráčů. Ke třem bodům nám chyběla větší kvalita a řekl bych rvavost a agresivita při zakončení. Zatím nám schází hráč, který by projevil obrovskou touhu utkání rozhodnout a vzít to v pokutovém území „na sebe“. Zahrávání standartek a agresivita ve vápně je to, co nám zatím, krom jiného, nejvíce schází.

Přání do posledních zápasů; udržet zdraví hráčů, kteří jsou aktuálně k dispozici. Trápí nás bohužel absence a je velmi těžké se s nimi v této soutěži vyrovnat.

Hráči utkání: Novák, Jankovský, Mentberger

FK Meteor Praha VIII- 1. FK Příbram 0:0 (4:2 pk)

Sestava: Novák; Oliva- Martínek- Candra; Chlupáč (50´Oswald)- Mentberger- Motyčka- Cerman; Bradáč (62´Musil)- Lukavec (70´Chalupecký)