Domácí prohra s Příbramí

Před zápasem jsme byli nuceni změnit základní sestavu, protože nemohl do brány nastoupit kvůli nemoci Honza Petřík. Zápas pro nás začal skvěle. Hrubou chybu v rozehrávce Příbrami potrestal do prázdné brány Pešek, po minutě  zvyšuje po krásném centru Tůma na 2:0. Soupeř, ale záhy snižuje z penalty, kdy náš brankář měl míč chytit a místo toho se snažil míč odkopnout. Gól Příbram nakopla. Za pár minut hosté vyrovnávají, kdy náš stoper ztratil ve středu hřiště míč a soupeř ztráty využil a vyrovnává. Další direkt přichází po dvou minutách a soupeř zápas otáčí. Zbytek poločasu byl v naší režii, ale tři vypracované gólové šance na vyrovnání nebyly využity. O pauze jsme byli nuceni střídat zraněného Ondru Kupku, který jinak hrál výborně.

I ve druhém poločase se kluci snažili o vyrovnání, ale vážnější šanci jsme si nedokázali vytvořit. Vyrovnání nepřicházelo a soupeř z prvního útoku zvyšuje na 2:4.Daří se nám ještě snížit na rozdíl jediné branky, ale navíc jsme se nezmohli. Příbram se prezentovala jednoduchým fotbalem na rychlého a silově vybaveného útočníka, který nám dělal velké problémy. Kontaktní gól neměl vůbec přijít.Soupeř potrestal zbytečné ztráty ve středu hřiště.

FK Meteor Praha VIII-1.FK Příbram 3:6(2:3)

Góly-7´Pešek,8´Tůma,57´Soukup-11´Bálek(p),19´Baier,21´Bálek

48´Šustr,60´Krameš,64´Bálek