13.kolo ČDD U 19 sobota 3.11. 2018 11:15 Meteor UMT

METEOR – FK SLAVOJ VYŠEHRAD 4 : 1 ( 2 : 0 )

Výhra v derby

Do utkání na domácí UMT jsme vstoupili aktivně. Soupeře jsme přehrávali kombinační hrou, dařilo se nám vysoké napadání. Ve 13. minutě jsme se ujali vedení po krásné střele J. Greguše 1 : 0. Dále jsme si díky tlaku na soupeře vytvářeli brankové příležitosti, které jsme díky zbrklosti ve finální části – zakončení neproměnili. Ve 32. minutě zvýšil vedení střelou zpoza vápna po šikovném uvolnění J. Novotný 2 : 0 .

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem dostat soupeře pod tlak a donutit ho k chybám. Ve 49. minutě hosté snížili po pěkné střele M. Landíka na 2 : 1. V 61. minutě jsme díky důraznému napadání rozehrávky brankáře soupeře M. Němcem zvýšili vedení brankou J. Novotného na 3 : 1. V 67. minutě po pěkné kombinační akci na levé straně, V. Veleba našel zpětnou přihrávkou nabíhajícího J. Novotného, který nedal z první brankáři hostí šanci a uzavřel skóre zápasu na 4 : 1. Závěr zápasu se hrál v naší režii bez brankového efektu.

Sestava : Kincl, Chaloupka, Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Podzimek, Greguš, Král, Veleba, Němec, Novotný

Náhradníci : Šanda, Mentberger, Ilušák, Machytka, Polívka, Vlach, Řehák

Střídání :