13.kolo ČDD U 17 C  sobota 3.11. 2018 13:30 Meteor UMT

METEOR U16 – SLAVOJ VYŠEHRAD 3 : 1 ( 3 : 0 )

Výhra v derby

V dalším utkání jsme se na domácí UMT střetli s mužstvem Vyšehradu, v pozměněné sestavě jsme od začátku zápasu byli aktivní, dařila se nám kombinační hra podpořená vysokým napadáním rozehrávky soupeře. V 15. minutě po pěkné kombinační akci a průniku L. Ficka a následné přihrávce se prosadil poprvé v soutěžních utkáních sezóny pěknou střelou z první P. Viktora 1 . 0. Pokračovali jsme v aktivní hře, soupeři jsme mnoho nedovolili. Ve 23.minutě po důrazném napadání rozehrávky obrany Vyšehradu vybojoval míč D. Piják, jeho střela se odrazila k N. Alsterlinovi, který se ve vápně uvolnil a zvýšil na 2 : 0. Pokračovali jsme v aktivní hře, v závěru poločasu rozehrával trestný kop z prostoru střídaček V. Holub, jeho utažený nákop překvapil Skokánka v brance Vyšehradu a zapadl do horního růžku branky 3 : 0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se dvěma změnami a v 58. minutě se jim podařilo snížit Tran Luu Hoangem po kombinační akci a průniku do vápna střelou na bližší tyč na 3 : 1. Aktivní hrou celého mužstva s pozorným bráněním jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Sestava : Kalhous, Jahoda, Lízálek, Holub, Ficek, Růžička, Navrátil, Alsterlind, Valenta, Viktora, Piják

Náhradníci : Matys, Suchý, Klíma, Kupka